לקוחות ממליצים

יוסי, אלי ודני – ירושלים 30/07/17

לשחר וגלית המקסימים,

ברצוננו לומר קודם כל תודה רבה.

תודה על הליווי המקצועי של חברת נדלן נבון, על היחס החם, ובעיקר תודה על כך שהדרכתם אותנו בדרך הלא קלה, לקראת מציאת דירה להשקעה.

מה שחשבנו שיהיה תהליך קשה ומסובך הפך בזכותכם לדרך קלה ומוסדרת, דרך שבה כל שלב ושלב ברור וידוע מראש, מלווה ומגובה על ידי בעלי ניסיון, דרך אשר בסופה, העבודה הקשה הופכת לסיפוק גדול.

המקצועיות, היחס החם, הסבלנות ובעיקר האמונה שניתן להגשים את החלום, כל אלו הביאו לכך שהלכנו איתכם לאורך כל הדרך עד למציאת הדירה המתאימה ביותר, וגם מעבר לכך.

מודים לכם מקרב לב ומאחלים לכם המשך עבודה פורה ומהנה.

בכבוד רב,

יוסי, אלי ודני.

אנא דרגו אותנו

אור – ירושלים 24/02/17

לשחר וגלית היקרים,

לפני כמה חודשים, שאלתי את עצמי איך אוכל בבוא היום לרכוש את הדירה להשקעה שבה ארצה לגור בעתיד.

בתור בחור צעיר, נחשפתי גם אני לכתבות על יוקר המחיה, על מחירי הדיור המאמירים ועל כמה קשה היום לזוג צעיר להגיע לחלום הדירה.

הבנתי שאת הכסף שחסכתי אני חייב לתעל לאפיק השקעה בטוח ומניב ולקדם את עצמי בעוד דרכים, מלבד החיסכון החודשי לדירה. ואז הגעתי אליכם וזכיתי לקבל ליווי אמין, מקצועי ביותר ומסור מאוד.

במשימה של רכישת דירה להשקעה שנראתה לי על פניו לא מסובכת יתר על המידה, הופתעתי לגלות עד כמה נדרש ידע מקצועי והכוונה.

בשוק רווי כל כך בו מנסה כל אדם להצליח ובגדול, יש חשיבות רבה לניסיון ולמקצועיות שנתתם לי.

רק באמצע התהליך הצלחתי להבין את היתרון שקיבלתי בזכותכם על שאר האנשים וכמה כסף שווה היתרון הזה. את הבעיות הרבות שצצו בדרך עזרתם לי לפתור ביעילות, ברוגע ובביטחון.

במהלך התהליך של רכישת נכס להשקעה, יצא לי גם לפגוש לא מעט אנשים שניגשו לתהליך דומה ללא ידע רב וניסיון, חלקם עשו טעויות שגרמו להם אפילו להתחרט על המהלך, הכלים שקיבלתי אצלכם עזרו לי להימנע מכך ואני בטוח שגם בעתיד אצליח בזכותכם להימנע מטעויות אלו.

עכשיו לאחר שסיימתי את המשימה של רכישת נכס כדאי להשקעה והשכרתו, אני יודע שעליתי על מסלול של התנהלות כלכלית נכונה, בריאה ונבונה.
אני בטוח שבעתיד אוכל אפילו למנף אותו יותר וכמובן שאמשיך להתייעץ עם נדל״ן נבון על כל השקעה בנדל"ן שארצה לעשות.

 

אנא דרגו אותנו

אילן ויעל – מרכז הארץ 05/02/17

תמונה שווה יותר מאלף מילים..
זו דוגמא לזוג לקוחות, אשר באמצע הדרך, במהלך הליווי לרכישת הדירה שלהם, הרגישו אסירי תודה ושלחו לנו בבוקר יום בהיר, את הזר המקסים הזה מלווה בברכה.

 

 

 

אנא דרגו אותנו

עופר – חולון 24/11/16

לשחר וגלית הנדון: הבעת תודה – ליווי עד הצלחה

ברצוננו להביע את הערכתינו הרבה ואת תודתנו הגדולה לתמיכה, ההנחיה והליווי שקיבלנו מכם.

חיפשנו אפיק השקעה לטווח ארוך. הבנו שהשקעה בנדל"ן היא התשובה. היו לנו הרבה שאלות כמו כמה, איפה, איך ובעיקר האם זה נכון והאם זה יהיה קל, האם אנו ממציאים את הגלגל או שמא אחרים עשו זאת לפנינו והצליחו?!

אתם ליוויתם אותנו צעד צעד בחיפוש פתרונות, המלצתם היכן להשקיע וגודל ההשקעה. בחנתם את הדירות שמצאנו והתעקשתם על כל פרט ופרט עד שמצאנו את הדירה הנכונה שנמצאה ראויה וענתה על כל הדרישות.

ההסברים שספקתם לנו היו הגיוניים, רציונליים ומקצועיים. בתהליך זה פרט למקצועיות מצאנו נחישות ואמירות שאינן משתמעות לשני פנים. אלה בעצם הרגיעו אותנו והביאו מזור לכל הרגשות והחששות המלוות תהליך כזה.

לכל אורך התהליך, בכל השלבים שימשתם לנו עוגן ונתתם מענה מלא לכל שאלותינו. מעבר לזה נהנינו מכל רגע בתהליך, גם בחיפושים וגם בהתלבטויות. היה לנו מאד נעים להתייעץ אתכם, הייתם אדיבים וזמינים אלינו בכל שעה ובכל יום. התשובות ניתנו במקצועיות ומתוך רצון לעזור ולכוון לדרך הנכונה.

אנו מביעים את תודתנו הגדולה לנדל״ן נבון. מאחלים לכם לעזור לעוד הרבה אנשים ואין לנו ספק שאם נצטרך לעבור את התהליך הזה שוב, נעבור אותו אתכם.
בהערכה רבה.

עופר חולון


אנא דרגו אותנו

חשוב לציין

לקביעת פגישת ייעוץ
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
*רלוונטי לבעלי הון עצמי של החל מ - 500,000 ש"ח
אנא דרגו אותנו