מכתב תודה מאסיה – ק. אונו – 08/09/2023

"…השלמתי את התהליך, קניתי דירה, שכפי שהבטחתם, אנשים עומדים בתור לשכור אותה ממני.
השבוע חתמתי על חוזה שכירות מול שוכר נחמד ממשפחה אמידה מאוד, שטיקטק את התהליך תוך יום אחד!

הכל הלך בדיוק כמו ששחר חזה מראש

…אתם עושים את העבודה לא רק כמקור פרנסה, אלא כשליחות. יש מעט מאוד אנשים שמתייחסים לעסק שלהם כאל שליחות!…"

גלית ושחר היקרים,

אין לי מילים להודות לכם על הליווי והתמיכה שהענקתם לי בתהליך הארוך של קניית הדירה.
תמיד הייתה לי חולשה להפסיק דברים באמצע, גם כאן התחלתי מתוכנית קנייה במרכז, עצרתי אותה לתקופה ארוכה ורק בזכותכם חזרתי למסלול של חיפוש דירה להשקעה, בגלל שהיה אכפת לכם ממני, ואתם יזמתם התקשרות ודרבנתם אותי לא לפספס את הרכבת בעליית המחירים המטורפת שקרתה בזמן שהקפאתי את תהליכי החיפוש.
את הרכבת של המרכז פספסתי, אבל הספקתי לרכבת של הצפון, שגם אותה יכולתי לפספס בקלות אם לא אתם.

השלמתי את התהליך, קניתי דירה, שכפי שהבטחתם, אנשים עומדים בתור לשכור אותה ממני.
השבוע חתמתי על חוזה שכירות מול שוכר נחמד ממשפחה אמידה מאוד, שטיקטק את התהליך תוך יום אחד!
 ראה את הדירה, אמר: "זאת הדירה שבה אני רוצה לגור עד שאמות!" (שיחיה עד 120 כמובן :)), ולמחרת כבר חתמנו על חוזה אחרי בדיקה קפדנית של שחר של כל המסמכים והערבים. וביום ראשון השוכר כבר יכנס לגור בדירה. כלומר חוזה עם כניסה מיידית.
הכל הלך בדיוק כמו ששחר חזה מראש: פרסמתי את הדירה, הראתי אותה פעמיים למתעניינים בצורה מרוכזת (כל פעם לארבעה-חמישה מועמדים) ונחתם החוזה.

אני הייתי לקוחה בעייתית, שואלת מלא שאלות, חלקן מטופשות, ותמיד הייתה לכם סבלנות לענות את התשובות המלאות והמפורטות ולתת לי תחושה שכל השאלות שלי לגמרי לגיטימיות. עטפתם אותי בצמר גפן ונתתם תחושה של גב, בטחון, מוגנות, חסינות, ומה לא…

וקצת היסטוריה…

אני מכירה אתכם המון שנים. וכאשר אני מנסה להזכר מאיפה שמעתי עליכם, אני לא מצליחה להזכר.
אולי מראיון בטלוויזיה ששחר נתן בנושא של תחזית בתחום הנדלני בארץ?

אבל אני זוכרת שאיכשהו קיבלתי את הפרטים שלכם יחד עם עובדה ברורה שאתם – מספר אחת, שאין בארץ אף אחד שיכול להשתוות אליכם בתחום הנדלן, ומה שהכי חשוב – שאפשר לסמוך עליכם, שאתם אנשים עם מוסר ואמינות גבוהים.

בפעם הראשונה הגעתי אליכם בקשר לדירה שלי שהייתה מיועדת לפינוי בינוי, ופתאום לבעלי נכנס רעיון לראש למכור אותה שנה לפני תחילת הפרוייקט, לקחת משכנתא נוספת ולקנות במקומה מיני-פנטהאוז בעיר אחרת, במקום הרבה פחות טוב מאיפה שגרנו.
הגעתי אליכם בעיקר בשביל לקבל דעה מוסמכת ומנומקת. הצלתם לי את הדירה, הסברתם והוכחתם מספרית למה המהלך שבעלי תיכנן לא מומלץ.

היום, אחרי משהו כמו 8 שנים אני גרה בדירת החלומות שלי כמה שנים אחרי פינוי בינוי, שעולה פי 1.5 מהמיני-פנטהאוז בעיר ההיא, ומשכנתא לקחתי עבור דירת להשקעה – ולא עבור דירת מגורים.

אתם עושים את העבודה לא רק כמקור פרנסה, אלא כשליחות. יש מעט מאוד אנשים שמתייחסים לעסק שלהם כאל שליחות!

אני לומדת 16 שנים משחק אצל במאים שהם זוג, בעל ואישה, שגם מתמסרים לעבודה שלהם בצורה טוטאלית! אני תמיד שמה לב לקווי דמיון ביניכם! ויש המון.
אתם מתייחסים לתחום של נדלן כאל אומנות! בלי פשרות, עומדים על העקרונות שלכם, מאמינים שאם הולכים בדרך נכונה ואמיתית, היא תוביל למקום הרצוי והטוב.
לפעמים קשה לקבל את מה שאתם אומרים, כי יש דברים לא אינטואיטיביים, שנשמעים אפילו קצת מיסטיים, אבל אלה דברים שמבוססים על הניסיון הרב שלכם.
וכמו שבלימוד משחק (וגם שם יש דברים שנשמעים לא רציונאליים לחדשים חסרי ניסיון) מי שמאמין לבמאים, מנתק את הרציונל המוגבל ואת חוסר הידע והניסיון שלו בתחום, מתקדם והופך לשחקן מקצועי ומגיע רחוק. כמה רחוק? פרופורציונלי לרמת האמונה והמידה שבה הם סומכים על הבמאים.
ובדיוק ככה זה עובד איתכם: מי שיסמוך עליכם וימלא את ההוראות, יצליח!

תודה שחר, תודה גלית!

התמכרתי אליכם.

ההתקשרות האינטנסיבית הזאת  איתכם תהיה חסרה לי!

מעריצה מאוד-מאוד!

אסיה

5/5 - (1 vote)
צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*רלוונטי לבעלי הון עצמי של החל מ – 500,000 ש"ח
 
אולי יעניין אותך גם:
מחפשים מומחה נדל"ן? הגעתם למקום הנכון.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
*רלוונטי לבעלי הון עצמי של החל מ - 500,000 ש"ח
לקביעת פגישה

*הייעוץ רלוונטי לבעלי הון עצמי של החל מ-500,000 ₪